Szkoły branżowe język angielski nauka słownictwa Szkoła


Szkoły branżowe język angielski nauka słownictwa Szkoła

Szkoły branżowe język angielski nauka słownictwa Szkoła.

Z uwagi na zaistniałą sytuację z zagrożeniem koronawirusem przygotowaliśmy dla was listę podstawowych słówek związanych z tematyką Szkoła. Dzięki temu możecie pracować w domu doskonaląc swoje umiejętności językowe online. W tabeli znajdziecie 127 słówka i zwroty. Są tam m.in. przymiotniki do opisywania wyglądu zewnętrznego, cech charakteru i nazwy ubrań. Mamy nadzieję, że moduły do nauki i testowania słownictwa oraz fiszki ułatwią wam szybką naukę i zapamiętywanie oraz powtarzanie słownictwa z języka angielskiego tym bardziej, że w internecie stosunkowo niewiele jest materiału do nauki języków obcych dla szkół branżowych .

Poniżej znajdziecie linki do listy słówek i poszczególnych modułów. Po kliknięciu w odnośnik znajdziecie na każdej stronie krótką instrukcję działania danego narzędzia.

Jeśli chcecie w pełni wykorzystać funkcjonalność fiszek z wymową zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrom na komputerze stacjonarnym.


Tematyka SZKOŁA

TABELA SŁÓWEK Temat: Szkoła –  zestaw słówek do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI  Temat: Szkoła – po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.

NAUKA SŁÓWEK Temat: Szkoła – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST SŁÓWEK – Temat: Szkoła moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.