angielskie czasowniki nieregularne

Szkoły branżowe język angielski Tabela czasowników nieregularnych


Szkoły branżowe język angielski Tabela czasowników nieregularnych

angielskie czasowniki nieregularneSzkoły branżowe język angielski nauka słownictwa – czasowniki nieregularne.

Z uwagi na zaistniałą sytuację z zagrożeniem koronawirusem przygotowaliśmy dla was listę podstawowych słówek związanych z tematyką „Czasowniki nieregularne”. Dzięki temu możecie pracować w domu doskonaląc swoje umiejętności językowe online. W tabeli znajdziecie 60 wybranych czasowników z formami podstawowymi. Mamy nadzieję, że moduły do nauki i testowania słownictwa oraz fiszki ułatwią wam szybką naukę i zapamiętywanie oraz powtarzanie słownictwa z języka angielskiego tym bardziej, że w internecie stosunkowo niewiele jest materiału do nauki języków obcych dla szkół branżowych .

Poniżej znajdziecie linki do listy słówek i poszczególnych modułów. Po kliknięciu w odnośnik znajdziecie na każdej stronie krótką instrukcję działania danego narzędzia.

Jeśli chcecie w pełni wykorzystać funkcjonalność fiszek z wymową zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrom na komputerze stacjonarnym.


Tematyka TABELA CZASOWNIKÓW NIEREGULARNYCH

TABELA CZASOWNIKÓW Temat: Czasowniki nieregularne –  zestaw słówek do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI  Temat: Czasowniki nieregularne – po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.

NAUKA CZASOWNIKÓW Temat: Czasowniki nieregularne – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST CZASOWNIKÓW – Temat: Czasowniki nieregularne moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.