angielskie czasowniki nieregularne

Szkoły branżowe język angielski Tabela czasowników nieregularnych


Szkoły branżowe język angielski Tabela czasowników nieregularnych

angielskie czasowniki nieregularneSzkoły branżowe język angielski nauka słownictwa – czasowniki nieregularne.

Z uwagi na zaistniałą sytuację z zagrożeniem koronawirusem przygotowaliśmy dla was listę podstawowych słówek związanych z tematyką „Czasowniki nieregularne”. Dzięki temu możecie pracować w domu doskonaląc swoje umiejętności językowe online. W tabeli znajdziecie 60 wybranych czasowników z formami podstawowymi. Mamy nadzieję, że moduły do nauki i testowania słownictwa oraz fiszki ułatwią wam szybką naukę i zapamiętywanie oraz powtarzanie słownictwa z języka angielskiego tym bardziej, że w internecie stosunkowo niewiele jest materiału do nauki języków obcych dla szkół branżowych .

Poniżej znajdziecie linki do listy słówek i poszczególnych modułów. Po kliknięciu w odnośnik znajdziecie na każdej stronie krótką instrukcję działania danego narzędzia.

Jeśli chcecie w pełni wykorzystać funkcjonalność fiszek z wymową zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrom na komputerze stacjonarnym.


Tematyka TABELA CZASOWNIKÓW NIEREGULARNYCH

TABELA CZASOWNIKÓW Temat: Czasowniki nieregularne –  zestaw słówek do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI  Temat: Czasowniki nieregularne – po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.

NAUKA CZASOWNIKÓW Temat: Czasowniki nieregularne – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST CZASOWNIKÓW – Temat: Czasowniki nieregularne moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.

 


Merulka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 2 =