Focus 3 rozdział 6 Zdrowie


Focus 3 rozdział 6 Zdrowie

Zapraszamy do nauki słownictwa z  podręcznikiem dla techników i liceów ogólnokształcących po gimnazjum i po szkole podstawowej.

Lista słówek tematycznie związana jest ze zdrowiem. Została przygotowana przez Patryka. Poniżej znajdziecie linki do ćwiczeń. Szczególnie polecamy fiszki, jako sprawdzony sposób na naukę i powtórzenie słownictwa przed sprawdzianem lub kartkówką. Zapraszamy.

 

 


Rozdział szósty ZDROWIE

TABELA SŁÓWEK rozdział 6 Zdrowie – Focus 3 – zestaw słówek z rozdziału szóstego do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI  rozdział 6 Zdrowie – Focus 3 po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową. Rekomendujemy przeglądarkę Chrom.

NAUKA SŁÓWEK rozdział 6 Zdrowie – Focus 3 – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST SŁÓWEK – rozdział 6 Zdrowie Focus 3 – moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.


Wszystkie dostępne rozdziały słownictwa do tego podręcznika znaleźć można pod linkiem:  Focus 3 – słówka zaprezentowane tematycznie z linkami do poszczególnych rozdziałów podręcznika.