Focus 3 rozdział 5 Świat przyrody


Focus 3 rozdział 5 Świat przyrody

Zapraszamy do nauki słownictwa z  podręcznikiem dla techników i liceów ogólnokształcących po gimnazjum i po szkole podstawowej.

Lista słówek tematycznie związana jest ze światem przyrody. Została przygotowana przez Annę. Poniżej znajdziecie linki do ćwiczeń. Szczególnie polecamy fiszki, jako sprawdzony sposób na naukę i powtórzenie słownictwa przed sprawdzianem lub kartkówką. Zapraszamy.

 

 


Rozdział piąty ŚWIAT PRZYRODY

TABELA SŁÓWEK rozdział 5 Świat przyrody – Focus 3 – zestaw słówek z rozdziału czwartego do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI  rozdział 5 Świat przyrody – Focus 3 po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową. Rekomendujemy przeglądarkę Chrom.

NAUKA SŁÓWEK rozdział 5 Świat przyrody – Focus 3 – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST SŁÓWEK – rozdział 5 Świat przyrody Focus 3 – moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.


Wszystkie dostępne rozdziały słownictwa do tego podręcznika znaleźć można pod linkiem:  Focus 3 – słówka zaprezentowane tematycznie z linkami do poszczególnych rozdziałów podręcznika.