Fiszki sprawdzony sposób na naukę słówek


Fiszki sprawdzony sposób na naukę słówek.

Dzisiaj na stronie merula.pl prezentujemy fiszki jako sprawdzony sposób na naukę słówek. Na początek fiszki z czasownikami nieregularnymi w języku niemieckim.

Podstawowa tabela form czasowników nieregularnych zawiera 72 czasowniki. Jeśli moduł testu lub moduł nauki czasowników nieregularnych w języku niemieckim jest zbyt trudny warto spróbować na początku nauki z fiszkami.

Zachęcamy do przetestowania fiszek na naszym portalu pod linkiem – Czasowniki nieregularne z języka niemieckiego fiszki.

Jak używać fiszek – instrukcja.

Wiele stron internetowych oferuje możliwość nauki słownictwa w postaci fiszek. W naszym portalu klikamy na elektroniczną fiszkę w celu jej odwrócenia. Pod fiszką znajdują się dwa przyciski "UMIEM" albo "NIE UMIEM". Odwracając fiszkę sami decydujemy czy znamy słówko, czy musimy je jeszcze poćwiczyć. W zależności od klikniętego przycisku słówko ląduje w „szufladce” ze znanymi słówkami lub słówkami, które wymagają jeszcze powtórzenia. Gdy klikniemy przycisk „NIE UMIEM” słówko wraca do puli słówek wybieranych losowo.

Na końcu wyświetlana jest informacja zwrotna z postępem nauki oraz kontenery ze słówkami. Gdy skończą się słówka w fiszce wystawiona zostanie ocena, a przyciski pod fiszka zostaną zablokowane. Oczywiście zawsze można powtórzyć prace z zestawem.

Zapraszamy do testowania Fiszki -czasowniki nieregularne język niemiecki i czekamy na ewentualne komentarze i pomysły odnoście udoskonalenia programu.


Merula