Szkoły branżowe język angielski nauka słownictwa Praca


Szkoły branżowe język angielski nauka słownictwa Praca

Szkoły branżowe język angielski nauka słownictwa Praca.

Z uwagi na zaistniałą sytuację z zagrożeniem koronawirusem przygotowaliśmy dla was listę podstawowych słówek związanych z tematyką Praca. Dzięki temu możecie pracować w domu doskonaląc swoje umiejętności językowe online. W tabeli znajdziecie 97 słówek i zwrotów.

Są tam m.in. nazwy zawodów i słownictwo związane z ubieganiem się o pracę. Mamy nadzieję, że moduły do nauki i testowania słownictwa oraz fiszki ułatwią wam szybką naukę i zapamiętywanie oraz powtarzanie słownictwa z języka angielskiego tym bardziej, że w internecie stosunkowo niewiele jest materiału do nauki języków obcych dla szkół branżowych .

Poniżej znajdziecie linki do listy słówek i poszczególnych modułów. Po kliknięciu w odnośnik znajdziecie na każdej stronie krótką instrukcję działania danego narzędzia.

Jeśli chcecie w pełni wykorzystać funkcjonalność fiszek z wymową zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrom na komputerze stacjonarnym.


Tematyka SZKOŁA

TABELA SŁÓWEK Temat: Praca –  zestaw słówek do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI  Temat: Praca – po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.

NAUKA SŁÓWEK Temat: Praca – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST SŁÓWEK – Temat: Praca moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.

 


Merulka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + eleven =