Słówka rozdział 5 New Matura SUCCESS pre-intermediate


Słówka rozdział 5 New Matura SUCCESS pre-intermediate.

Dla wszystkich, którzy uczą się języka angielskiego z podręcznika New Matura SUCCESS pre-intermediate przygotowaliśmy kolejny rozdział słownictwa do nauki.

dictionaryRozdział 5 zawiera 165 słówek tematycznie związanych z domem i jego otoczeniem.

Cały zestaw składa się z trzech elementów dopełniających się wzajemnie i stanowiących udoskonalony moduł nauki i testowania znajomości słownictwa.

Najpierw należy zapoznać się z tabelą przedstawiającą listę słówek do nauki pod linkiem:

Słówka rozdział 5 New Matura SUCCESS pre-intermediate – tabela, lista słówek – Tabelę można sortować klikając w jej nagłówkach, można też korzystając z odpowiedniego pola tekstowego wyszukiwać interesujące nas słówka, można ukrywać dowolna kolumnę tabeli oraz przeglądać listę słówek w porcjach np. po 25, 50 słówek. 

Gdy znamy już choćby częściowo listę słownictwa zachęcam do nauki z wykorzystaniem modułu nauki słownictwa pod linkiem:

Słówka rozdział 5 New Matura SUCCESS pre-intermediate – nauka słownictwa – Wpisujemy w polu tekstowym znaczenie wylosowanego słówka w języku angielskim. Jeśli wpiszemy poprawną odpowiedź słówko jest usuwane z listy słówek do nauki. Jeśli odpowiemy błędnie, w dalszej cyđci nauki swko to yostanie wzlosowane ponownie. Cały czas otrzymujemy pełną informację ile słówek już umiemy, a które należy jeszcze powtórzyć. Działa to tak jak interaktywna fiszka.

Trzecim elementem modułu jest test, który znajdziecie pod linkiem:

Słówka rozdział 5 New Matura SUCCESS pre-intermediate – test słówek – W zasadzie funkcjonuje to podobnie jak moduł nauki, z tą różnicą, że zarówno poprawnie jak i błędnie wpisane znaczenie słówka powoduje usunięcie go z listy słówek do wylosowania. Na końcu testu otrzymasz ocenę znajomości słownictwa. Jeśli nie dotrwasz do końca progrss bar i informacje z panelu informacyjnego pozwolą na dokonanie samooceny. Miłej nauki i powodzenia.


Merulka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + one =