Oxford Solutions Intermediate fioletowa Rozdział 9 Podróże


Oxford Solutions Intermediate fioletowa Rozdział 9 Podróże.

Oxford Solutions Intermediate fioletowa Rozdział 9 Podróże. Słówka z rozdziału 9 dotyczące tematycznie podróżowania przygotował Konrad. Jest to już ostatnia porcja słówek do tego podręcznika. Temat jest bardzo ciekawy i szeroko eksploatowany choćby w literaturze popularnej. Dla przykładu znany wszystkim cytat z „Drużyny pierścienia”.

„Czasem niebezpiecznie jest wyjść z domu, gdy staniesz na drodze, nigdy nie wiadomo, dokąd cię nogi poniosą”.

John Ronald Reuel Tolkien

Oxford Solutions Intermediate fioletowa Rozdział 9 Podróże pozwala sprawdzić znajomość słownictwa na poziomie średnio zaawansowanym z zakresu tematycznego podróże. Opanowanie elementarnego słownictwa gwarantuje sukces podczas ustnych i pisemnych egzaminów maturalnych z języka angielskiego. 

Rożnica między modułem nauki a modułem testu polega na sposobie traktowania słówek, w których popełniony został błąd.

W module testu każde słówko losowane jest tylko jeden raz i niezależnie od tego, czy udzielona została poprawna, czy błędna odpowiedź, jest ono usuwane z puli słówek.

W przypadku modułu nauki słówko, w którym został popełniony błąd losowane jest kolejny raz, aż do udzielenia poprawnej odpowiedzi.

Rozdział 9 PODRÓŻEOxford Solutions Intermediate fioletowa Rozdział 9 Podróże

TABELA SŁÓWEK rozdział 9 – lista słówek z możliwością selekcji wybranej ilości słówek, ukrywania wybranej kolumny oraz segregowania listy alfabetycznie a, b, c… lub z, y, x …

NAUKA SŁÓWEK  – rozdział 9 moduł nauki słówek Oxford Solutions Intermediate fioletowa.

TEST SŁÓWEK  – rozdział 9 moduł testu słówek Oxford Solutions Intermediate fioletowa. 

 

Wszystkie rozdziały słownictwa do tego podręcznika znaleźć można pod linkiem: Oxford Solutions Intermediate fioletowa – słówka zaprezentowane tematycznie z linkami do poszczególnych działów.

 


Merulka

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 1 =