Zdrowie nauka słówek matura 2015


Zdrowie nauka słówek matura 2015.

Zdrowie nauka słówek matura 2015 poziom podstawowy – Repetytorium MACMILLAN.


Wpisz znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu w polu tekstowym.

Zdrowie nauka słówek matura 2015Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Zdrowie tabela słówek – poziom podstawowy

Ćwicząc losujemy słówko z zakresu tematycznego zdrowie przedstawione w tabeli. Naszym  zadaniem jest wpisanie poprawnego znaczenia. Uwag na spacje. Jeden raz można użyć podpowiedzi. Zostanie podana pierwsza litera słówka w języku angielskim. 

Po wpisaniu znaczenia i naciśnięciu klawisza ENTER w panelu pod spodem zostaną podane informacje co do poprawności udzielonej odpowiedzi oraz licznik pozostałych do nauki słów w tym zestawie. Ucząc się w tym module słówko, którego znaczenie zostało wpisane niepoprawnie zostaje ponownie wybrane losowo, aż do momentu udzielenia poprawnej odpowiedzi. Licznik wskazuje ilość słów pozostałych do nauki.

 

Jeśli znasz już te słówka możesz wykonać Test słówek: Zdrowie. W tym module błędnie wpisane znacznie jest liczone jako błąd i licznik wskazuje za każdym losem o jedno słowo mniej do przetestowania. Mamy też informację zwrotną i wynik procentowy poprawnie udzielonych odpowiedzi. Możesz też zacząć zacząć od szybkiej powtórki Zdrowie matura 2015 – fiszki.

Wszystkie dostępne rozdziały słownictwa do tego podręcznika znaleźć można pod linkiem: Matura 2015 Repetytorium Macmillan – słówka zaprezentowane tematycznie z linkami do poszczególnych działów i poziomów podstawowego i rozszerzonego.


Nauka słówek do podręcznika Matura 2015 repetytorium Macmillan

Tabela podstawowa słów - Temat: ZDROWIE


Liczba słówek w zestawie:

Język angielski

Wylosowane słówko:


Odpowiedź:


         

Postęp nauki - 0%

Panel Informacyjny
Feedback:
Pytano o:
Podano:
Poprawna odpowiedź:
Do końca nauki pozostało: słówek.


Odpowiedzi poprawne

Te słówka już umiesz :)

Odpowiedzi błędne

Te słówka należy jeszcze poćwiczyć :(

Merulka