High Note 2 rozdział 2 Szkoła


High Note 2 rozdział 2 Szkoła

Zapraszamy do nauki słownictwa z nowym podręcznikiem dla techników i liceów ogólnokształcących po gimnazjum i po szkole podstawowej.

Jako reakcja na liczne prośby opracowaliśmy dla was listę słówek i ćwiczenia do pierwszego działu podręcznika High Note 2. Jeśli będziecie zainteresowani kolejnymi rozdziałami napiszcie w komentarzach poniżej. Chętnych zapraszamy do współpracy, aby docelowo powstał bank słownictwa do tego podręcznika i w przyszłości do kolejnych jego części. Poniżej znajdziecie linki do ćwiczeń. Szczególnie polecamy fiszki, jako sprawdzony sposób na naukę i powtórzenie słownictwa przed sprawdzianem lub kartkówką. Zapraszamy.


Rozdział drugi SZKOŁA

TABELA SŁÓWEK rozdział 1 Szkoła – High Note 2 – zestaw słówek z rozdziału pierwszego do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI   rozdział 1 Szkoła – High Note 2 po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.

NAUKA SŁÓWEK rozdział 1 Szkoła – High Note 2 – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST SŁÓWEK – rozdział 1 Szkoła High Note 2 – moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.


Wszystkie dostępne rozdziały słownictwa do tego podręcznika znaleźć można pod linkiem:  High Note 2 – słówka zaprezentowane tematycznie z linkami do poszczególnych rozdziałów podręcznika.