Focus 2 rozdział 6 Praca


Focus 2 rozdział 6 Praca .

Zapraszamy do nauki słownictwa z nowym podręcznikiem dla techników i liceów ogólnokształcących po gimnazjum i po szkole podstawowej – Focus 2 rozdział 6 Praca.

Tym razem listę słówek przygotował Mateusz. (Dziękujemy za współpracę). Lista słówek tematycznie związana jest z pracą. Poniżej znajdziecie linki do ćwiczeń. Szczególnie polecamy fiszki, jako sprawdzony sposób na naukę i powtórzenie słownictwa przed sprawdzianem lub kartkówką. Zapraszamy.

 


Rozdział szósty PRACA

TABELA SŁÓWEK rozdział 6 Praca – Focus 2 – zestaw słówek z rozdziału szóstego do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI  rozdział 6 Praca – Focus 2 po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.

W celu pełnego wykorzystania funkcjonalności fiszek rekomendujemy przeglądarkę internetową Chrom. W innych przeglądarkach może nie działać funkcja odsłuchu wymowy słówek na odwrocie fiszki.

NAUKA SŁÓWEK rozdział 6 Praca – Focus 2 – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST SŁÓWEK – rozdział 6 Praca Focus 2 – moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.


Wszystkie dostępne rozdziały słownictwa do tego podręcznika znaleźć można pod linkiem:  Focus 2 – słówka zaprezentowane tematycznie z linkami do poszczególnych rozdziałów podręcznika.


Merulka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four − three =