Focus 2 rozdział 3 kultura i sztuka


Focus 2 rozdział 3 Kultura i sztuka i sztuka.

Zapraszamy do nauki słownictwa z nowym podręcznikiem dla techników i liceów ogólnokształcących po gimnazjum i po szkole podstawowej.

Bartosz z klasy 1i przygotował listę słówek do rozdziału trzeciego podręcznika Focus 2. (Dziękujemy za współpracę). Lista słówek tematycznie związana jest z kulturą i sztuką. Poniżej znajdziecie linki do ćwiczeń. Szczególnie polecamy fiszki, jako sprawdzony sposób na naukę i powtórzenie słownictwa przed sprawdzianem lub kartkówką. Zapraszamy.

 


Rozdział trzeci KULTURA

TABELA SŁÓWEK rozdział 3 Kultura i sztuka – Focus 2 – zestaw słówek z rozdziału pierwszego do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI  rozdział 3 Kultura i sztuka – Focus 2 po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.

NAUKA SŁÓWEK rozdział 3 Kultura i sztuka – Focus 2 – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST SŁÓWEK – rozdział 3 Kultura i sztuka Focus 2 – moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.


Wszystkie dostępne rozdziały słownictwa do tego podręcznika znaleźć można pod linkiem:  Focus 2 – słówka zaprezentowane tematycznie z linkami do poszczególnych rozdziałów podręcznika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 5 =