Focus 2 rozdział 2 nauka i technologia


Focus 2 rozdział 2 nauka i technologia

Zapraszamy do nauki słownictwa z nowym podręcznikiem dla techników i liceów ogólnokształcących po gimnazjum i po szkole podstawowej.

Słówka do rozdziału drugiego przygotował dla was Mateusz z klasy 1i (Dziękujemy za współpracę). Poniżej znajdziecie linki do ćwiczeń. Szczególnie polecamy fiszki, jako sprawdzony sposób na naukę i powtórzenie słownictwa przed sprawdzianem lub kartkówką. Zapraszamy.


Rozdział drugi NAUKA I TECHNOLOGIA

TABELA SŁÓWEK rozdział 2 Nauka i Technologia – Focus 2 – zestaw słówek z rozdziału pierwszego do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.

FISZKI Nauka i technologia  rozdział 2 Nauka i Technologia – Focus 2 po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.

NAUKA SŁÓWEK rozdział 2 Nauka i Technologia – Focus 2 – moduł nauki słówek. Wpisujemy znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu. Słówka błędnie wpisane wracają do puli słów i mogą być wylosowane ponownie.

TEST SŁÓWEK – rozdział 2 Nauka i Technologia Focus 2 – moduł testu słówek. Jeśli popełnimy błąd nie mamy już możliwości podania poprawnej odpowiedzi.


Wszystkie dostępne rozdziały słownictwa do tego podręcznika znaleźć można pod linkiem:  Focus 2 – słówka zaprezentowane tematycznie z linkami do poszczególnych rozdziałów podręcznika.