Polub portal merula na facebooku


Polub portal merula na facebooku.

Portal merula.pl jest obecny w sieci Internet już od 2010 roku. Czas już najwyższy na zaprezentowanie treści tej interaktywnej stron w mediach społecznościowych. Drogi użytkowniku polub portal merula na facebooku. Ten portal społecznościowy szczególnie chętnie odwiedzany jest przez młodzież uczącą się języków obcych do matury lub innych testów. Polecenie strony merula wśród użytkowników facebooka z pewnością przyczyni się do podniesienia zadowolenia z poziomu zdania egzaminów. Merula ma między innymi do zaoferowania trudne do znalezienia w sieci nagrania do części ustnej egzaminu maturalnego z języka angielskiego i niemieckiego. 

Wiemy, że już od dawna wielu użytkowników Facebooka odwiedza naszą stronę. 

Jeśli uważacie, że treści i zasoby interaktywne, które można tutaj znaleźć są wartościowe i mogą być pomocne dla innych polećcie nasz portal innym użytkownikom mediów społecznościowych.

social-media_merulaW celu ułatwienia tego zadania zamieszczamy w prawym pasku bocznym specjalny widget. Wystarczy kliknąć aby polecić naszą stronę lub ciekawe ćwiczenie.

Szczególnie polecamy wszystkim zainteresowanym ćwiczenia maturalne z nagraniami i rozwiązaniami interaktywnymi zadań maturalnych oraz moduły do nauki i testowania znajomości słownictwa, przypominającymi formą popularne fiszki – u nas fiszki elektroniczne.

Za wszystkie polubienia z góry bardzo dziękujemy.

 

 

 


Merulka Merula

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − thirteen =