Angielski Repetytorium Jednotomowe Pearson Poziom Rozszerzony Dom 2 cz.I


Angielski Repetytorium Jednotomowe Pearson Poziom Rozszerzony Dom 2 cz.I

Angielski Repetytorium Jednotomowe Pearson Poziom Rozszerzony Dom 2 cz.I. Słówka z drugiego rozdziału do tego podręcznika na poziomie B2/C1 przygotował Luca. Dziękujemy za współpracę.

W pierwszej części przygotowano  226. Zestaw ten jest propozycją serii słówek do podręcznika, skierowaną do osób uczących się na poziomie zaawansowanym.

Angielski Repetytorium Jednotomowe Pearson Poziom Rozszerzony Dom 2 cz.I pozwala sprawdzić znajomość słownictwa na poziomie zaawansowanym z zakresu tematycznego „Dom”. Szybka powtórka słownictwa do sprawdzianów, kartkówek i testów, nauka słówek z wymową i testowanie znajomości. Wszystko to znajdziecie klikając poniższe linki.

Opanowanie elementarnego słownictwa gwarantuje sukces podczas ustnych i pisemnych egzaminów maturalnych z języka angielskiego. 

Różnica między modułem nauki a modułem testu polega na sposobie traktowania słówek, w których popełniony został błąd.

W module testu każde słówko losowane jest tylko jeden raz i niezależnie od tego, czy udzielona została poprawna, czy błędna odpowiedź, jest ono usuwane z puli słówek.

W przypadku modułu nauki słówko, w którym został popełniony błąd losowane jest kolejny raz, aż do udzielenia poprawnej odpowiedzi.

Wszystkie słówka i teksty w języku angielskim są udźwiękowione. Wystarczy zaznaczyć słówko i kliknąć pojawiającą się następnie ikonkę  „głośnik ” aby usłyszeć wymowę. Zapraszamy do nauki.

Rozdział 2 DOM cz.I

TABELA SŁÓWEK Repetytorium jednotomowe rozdział 2 DOM cz.I – lista słówek z możliwością selekcji wybranej ilości słówek, ukrywania wybranej kolumny oraz segregowania listy alfabetycznie a, b, c… lub z, y, x …

FISZKI  – Repetytorium jednotomowe rozdział 2 DOM cz.I; moduł nauki słówek.

NAUKA SŁÓWEK  – Repetytorium jednotomowe rozdział 2 DOM cz.I; moduł nauki słówek. 

TEST SŁÓWEK  – Repetytorium jednotomowe rozdział 2 DOM cz.I; moduł testu słówek.

 

Wszystkie rozdziały do tego podręcznika znajdują się pod linkiem: Repetytorium Jednotomowe poziom rozszerzony Pearson.