Słówka Welttour 1 rozdział 3


Słówka Welttour 1 rozdział 3

W związku z zainteresowaniem przygotowaliśmy dla was słówka do podręcznika Welttour 1 rozdział 3. Tematycznie ten rozdział podręcznika łączy się ze szkolnictwem i wykształceniem.

welttour1_buttonZapraszam do przeglądania listy słówek w Tabeli słówka Welttour 1 rozdział 3, oraz do nauki i testowania znajomości słownictwa z wykorzystaniem najnowszego udoskonalonego modułu do utrwalania i samodzielnego oceniania stopnia postępów w zapamiętywaniu wybranego zakresu słownictwa.

Oprócz tabeli z możliwością sortowania, ukrywania i odkrywania wybranych kolumn, filtrowania i wyszukiwania połączonego z porcjowaniem słownictwa możecie skorzystać z dwóch elementów składających się na moduł. Polecamy stronę Nauka słówka Welttour 1 rozdział 3 oraz, gdy już dobrze umiemy tabelę Test słówka Welttour 1 rozdział 3. Wszystkie te elementy wzajemnie się uzupełniają i w całym procesie nauki i testowania dają nam natychmiastową informację zwrotną co umiemy, a co należy jeszcze powtórzyć.

Jeśli lubicie uczyć się przez zabawę polecam ćwiczenie na Dopasowanie znaczenia słówek Welttour 1 rozdział 3 lub trochę trudniejszą wersję tego ćwiczenia Wpisz znaczenie słówek Welttour 1 rozdział 3. Ten rodzaj ćwiczenia powinien być wam znany z poprzedniego modułu doskonalenia znajomości słówek. W pewnym sensie przypomina to korzystanie z tzw. fiszek. 

Myślę, że każdy znajdzie dla siebie jakieś ćwiczenie interaktywne, które pozwoli na łatwiejsze, przyjemniejsze i bezstresowe opanowanie słownictwa z tego zakresu, a co za tym idzie wiedza okaże się trwała.


Merula

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + 10 =