Nauka słówek fiszki z rozdziału 3 Meine Welttour 1


Nauka słówek fiszki z rozdziału 3 Meine Welttour 1.

Zgodnie z obietnicą dla uczących się języka niemieckiego do kartkówki ze słownictwa przygotowaliśmy stronę Nauka słówek fiszki z rozdziału 3 Meine Welttour 1.

Jest to uzupełnienie ćwiczeń na słownictwo do tego rozdziału. Proponujemy zacząć naukę właśnie od zadań łatwiejszych typu fiszki czy dopasowanie znaczenia wylosowanych słówek.

Nauka słówek fiszki z rozdziału 3 Meine Welttour 1Na  późniejszym etapie można przejść do modułu nauki lub testu.

Wszystkie dostępne linki do tego rozdziału 3 są poniżej . Oczywiście konieczne jest też przejrzenie tabeli słówek.

Rozdział 3 Meine Welttour I.  Tabela słówek Meine Welttour 1 rozdział 3

Ćwiczenia na słownictwo: 

Jak używać fiszek – instrukcja.

Wiele stron internetowych oferuje możliwość nauki słownictwa w postaci fiszek. W naszym portalu klikamy na elektroniczną fiszkę w celu jej odwrócenia. Pod fiszką znajdują się dwa przyciski "UMIEM" albo "NIE UMIEM". Odwracając fiszkę sami decydujemy czy znamy słówko, czy musimy je jeszcze poćwiczyć. W zależności od klikniętego przycisku słówko ląduje w „szufladce” ze znanymi słówkami lub słówkami, które wymagają jeszcze powtórzenia. Gdy klikniemy przycisk „NIE UMIEM” słówko wraca do puli słówek wybieranych losowo.

Na końcu wyświetlana jest informacja zwrotna z postępem nauki oraz kontenery ze słówkami. Gdy skończą się słówka w fiszce wystawiona zostanie ocena, a przyciski pod fiszka zostaną zablokowane. Oczywiście zawsze można powtórzyć prace z zestawem.


Merula