News - język angielski

WITAJ NA STRONIE POŚWIĘCONEJ DOSKONALENIU UMIEJĘTNOŚCI W POSŁUGIWANIU SIĘ JĘZYKIEM ANGIELSKIM. ZAPRASZAMY DO LEKTURY NAJNOWSZYCH WIADOMOŚCI.

Google - News

Loading...

Deutsche Welle - English News

Loading...

BBC - News

Loading...

Słownik PL <-> EN

 

Losowe słówko  


Reklama 

Data

 

Księgarnia


Longman

Repetytorium maturalne + CD Poziom podstawowy

Repetytorium maturalne + CD Poziom podstawowy

Połączenie podręcznika i repetytorium - składa się z trzech części: - część referencyjna - aktualne informacje o przebiegu matury od 2012 r., wskazówki egzaminacyjne z ćwiczeniami, wzory tekstów użytkowych, - część tematyczna - słownictwo z zakresu 14 tematów maturalnych, banki słów nagrane w formacie mp3 na płycie dołączonej do publikacji, przygotowanie do egzaminu w ćwiczeniach typu: Trening maturalny i Zadanie maturalne, - część gramatyczna - powtórzenie struktur gramatycznych, objaśnienia w języku polskim, podpowiedzi, jak wykorzystać daną strukturę na egzaminie ustnym.

nasza cena:
63,50 zł
cena rynkowa: 64,80 zł

Anna Treger

Angielski Gramatyka z ćwiczeniami Repetytorium

Angielska Gramatyka z ćwiczeniami

Nowe, rozszerzone wydanie repetytorium Wydawnictwa Lingo "Angielski. Gramatyka z ćwiczeniami" przeznaczona jest dla wszystkich uczących się języka angielskiego, a zwłaszcza uczniów, studentów, maturzystów i osób przygotowujących się do egzaminów językowych. Seria repetytoriów Lingo przygotowana została przez uznanych specjalistów-filologów i praktyków-nauczycieli, przy współpracy native spkeakerów. Repetytorium obejmuje poziomy A1, A2 i B1 oraz przygotowuje do B2 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy.

nasza cena:
25,50
cena rynkowa: 30,20 zł

 

Reklama 

Przysłowia
Tagi
Wakacje za ...


odlicznie z wywołaniem funkcji zniknięcie przycisku "Następne słówko" 5 - 1, 7, 9


Odwiedzający stronę


Liczba gości:

 1